«Чорний лебідь прилетить до Росії саме в той момент, коли на нього не чекають»

«Чорний лебідь прилетить до Росії саме в той момент, коли на нього не чекають»

У ГУР розповіли про протести в РФ та плани Кремля щодо війни.

У Росії є потенціал для протестів, проте він ще не вийшов нагору. При цьому з мобілізацією у ворога проблем не буде, потрібне лише рішення глави Кремля Володимира Путіна. Про це в інтерв'ю «Апострофу» розповів представник Головного управління розвідки Міністерства оборони Вадим Скібіцький.

За його словами, на Лиманському та Куп'янському напрямках фронту в армії РФ воюють жінки-військовослужбовці. Вони також скаржаться на те, що їм не виплачують зарплати, відсутні ротації та відпустки.

«Цей потенціал є. Але він нагору ще не вийшов. Але я не виключаю, що «чорний лебідь» він завжди є. Він прилітає і прилетить до Росії саме в той момент, коли на нього не чекають», – сказав Скибицький.

Окрім того, за словами Скибицького, російські війська хочуть вийти на адміністративні кордони Донецької та Луганської областей. Саме на цьому зосереджено зусилля окупантів.

Щоправда, як зазначив Скибицький, росіяни мали виконати це завдання ще до виборів президента Росії у березні. Проте ціль все ще актуальна.

«Справді, Путін побоювався, що можуть бути якісь проблеми – чи заколоти, чи інші дії, які затьмарять його абсолютну перемогу. Але всі розуміли, весь цивілізований світ розумів, що це просто черговий фарс російської влади, Кремля, щоб продовжити агресивну політику», – сказав представник розвідки.

Також Скибицький зазначив, що у Росії не повинно виникнути проблем із мобілізацією. Усі необхідні зміни вже внесено до Кримінального кодексу РФ. Для початку потрібне лише рішення Путіна.

Про це Пише видання UA-Obozrevatel, з посиланням на Хартія 97