«Це дуже нервує Росію»

«Це дуже нервує Росію»

У Кремлі з'являються дивні наративи.

Україна має далекобійні засоби, які долітають до (аеродромів, які розташовані глибоко в тилу Росії). Це призводить до ліквідації та пошкодження ворожої авіації. Також українські сили незабаром зможуть застосовувати далекобійні БПЛА, які здатні атакувати Урал та Заполяр'я.

У той час, коли Україна збільшує свої можливості та посилює ресурси для ударів по території Росії, з'являються наративи про нібито можливі переговори між Києвом та Москвою про завершення війни.

Російський правозахисник Марк Фейгін сказав “24 каналу”що у цьому сенсі також відбулася низка подій, які привертають себе увагу.

Проблема не вирішується

Зокрема, приїзд до Києва радника президента США з національної безпеки Джейка Саллівана, який, ймовірно, намагався переконати Україну не здійснювати атак по російських НПЗ. Також можливі інші вимоги до українського керівництва.

Все це відбувається у контексті низки подій, наприклад, паузи з боку США у наданні допомоги Україні через те, що Палата представників у Конгресі США не може протягом кількох місяців проголосувати за відповідне рішення. Це, на думку правозахисника, також відбувається на тлі розмов про можливі переговори між Україною та Росією.

«Дальнобійні засоби, напевно, є, і вони збільшуються Україною. Західні партнери також суттєво допомагають у цьому. Однак проблема не вирішується, адже для оборони території, яку контролює Київ, коштів, боєприпасів та всього, що необхідно, недостатньо», – наголосив Марк Фейгін.

Тому, за його словами, потрібне надання західними партнерами суттєвіших ресурсів, щоб Україна мала можливість оборонятися.

Що може припинити війну

Також є проблема в тому, що війна переходить на територію Росії, і вона вирішується. Сьогодні це вже констатація. Майже щодня є повідомлення про те, що відбуваються атаки на російські військові та навколовоєнні об'єкти, і це дуже нервує Росію», – зазначив він.

Кремль звертається до Вашингтона з вимогою, щоб інфраструктурні об'єкти, зокрема НПЗ, не зазнавали атак українських дронів. Можливо, Росія щось пропонує США натомість, наприклад, звільнення американських громадян, яких утримує російська влада.

«Водночас, поки війна не прийде на територію Росії і її громадяни не відчують, що вона може принести в їхньому житті, вони нічого не зроблять, щоб припинити війну з Україною», – підкреслив російський правозахисник.

Про це Інформує видання UA-Obozrevatel, з посиланням на Хартія 97