Business Insider: Доля Путіна залежить і від виборів у США

Business Insider: Доля Путіна залежить і від виборів у США

У разі переобрання Байдена, санкції посиляться.

Населення Росії може виступити проти свого лідера Путіна, оскільки економічна міць країни падає, а західні санкції проти РФ продовжують посилюватись. Про це пише Business Insider (переклад – «Уніан»). Видання посилається на співрозмовників із економічних кіл.

За їхніми прогнозами, цього року економічна міць Росії, швидше за все, зменшиться. При цьому західні санкції ускладнять життя пересічних росіян. Обмеження, швидше за все, будуть посилені, якщо Джо Байден у листопаді переобереться на пост президента США.

“Зараз Росія пережила вплив санкцій Заходу, але нація може побачити переломний момент на листопадових президентських виборах у США. … Захід, швидше за все, продовжуватиме надавати підтримку Україні, потім у разі переобрання президента Джо Байдена санкції проти Росії посиляться, – йдеться у статті.

За словами співрозмовників ЗМІ, зараз у РФ люди живуть звичним життям, «але це абсолютно нежиттєздатна стратегія, і фундаментальні рушійні сили зростання, що лежать в основі цієї економіки, погіршуються на наших очах, і якщо Дональда Трампа не оберуть, то все це випливе на поверхню – картковий будиночок розвалиться».

– Захід міг би завдати потенційно руйнівного удару російській економіці, якби він вийшов за межі торгівлі нафтою і ввів санкції на російську сталь, мідь та інші металеві товари, на які припадає близько 20% загального доходу країни. Рівень життя Росії тим часом і так падає. Громадянська інфраструктура руйнується, частково через те, що Росія надто багато витрачає на свою війну. Інфляція у Росії також висока. Будуть масові заворушення, коли люди в Росії зрозуміють, що обіцяний Путіним шлях до перемоги не здійсниться так, як він обіцяє, – йдеться у матеріалі.

Про це Пише ресурс UA-Obozrevatel, з посиланням на Хартія 97