Британія готує нову зброю у можливій війні проти РФ

Британія готує нову зброю у можливій війні проти РФ

Його використовують елітні британські командоси за Полярним колом.

Елітні британські командос на навчаннях за Полярним колом використовували собак для постачання військ боєприпасами та продовольством. Група військової підтримки тренувалася із хаски у північній частині Норвегії. Про це пише The Daily Mail.

Такого способу вдалися після того, як представник комісії консерваторів з оборони Марк Франсуа визнав, що у війні проти путінської Росії у Великобританії закінчаться боєприпаси та бронетехніка менше ніж за два місяці.

Фахівці з полку матеріально-технічного постачання знаходять способи, як залучити собак до ризикованих місій на територію противника.

Група, відома як Whisky Squadron (ескадрон хаски), складається з досвідчених інженерів, логістів, водіїв та солдатів охорони, які різними способами дістаються вказаних локацій під покровом темряви.

На опублікованому відео собаки пробираються дикою місцевістю в Арктиці. Команда військових працювала з норвезькою організацією Riverland Husky, вивчалася відстань, яку ця порода може подолати, швидкість та витривалість на засніженій місцевості.

«Ми боремося із загрозою високотехнологічної зброї та розглядаємо низькотехнологічні та малопомітні рішення, такі як собаки-хаски, для поповнення запасів передових сил», — пояснив капітан Королівської морської піхоти Ел Хантер.

Whiskey Squadron з'явився лише шість місяців тому.

За словами морського піхотинця Роберта Сварта, молоді бійці хочуть приїхати до Норвегії та випробувати себе в одних із найскладніших умов у світі.

Рядовий Джеймс Глєдхілл, фахівець із постачання Королівського логістичного корпусу, додав: «Будучи молодим солдатом, ви читаєте новини і бачите, що відбувається сьогодні в Україні. Я думаю, що це більше, ніж будь-які інші вчення, є репетицією місії. Звичайно, ми готові, якщо станеться найгірше, стати пліч-о-пліч з нашими норвезькими партнерами».

Про це Пише видання ЮА Обозрєватель, з посиланням на Хартія 97