Bloomberg: Україна зможе повернутися до «форми активної оборони»

Bloomberg: Україна зможе повернутися до «форми активної оборони»

Місяці затримки надання допомоги з боку США дозволили Москві використати свою перевагу.

Україна зможе «стабілізувати лінію» та повернутися до «форми активної оборони» у протистоянні з Росією. Про це сказав професор стратегічних досліджень Університету Сент-Ендрюса у Шотландії Філліпс О'Брайєн, пише Bloomberg.

При цьому, за словами експерта, українці зазнали серйозних збитків, а їхні збройні сили слабші, ніж були б у разі більш потужної підтримки з боку партнерів.

«Однак принаймні зараз зі значною допомогою США українці зможуть «стабілізувати лінію» і повернутися до «форми активної оборони», – зазначив О'Брайєн.

На відміну від минулого року, коли тепла погода принесла з собою надії на другий літній наступ добре збройних українських сил, провал цієї кампанії та зменшення допомоги з боку союзників затьмарили настрої суспільства.

«Це хороша новина від США для підняття бойового духу військових ще до того, як прийде допомога. Але якби це сталося раніше, контрнаступ України міг би піти набагато краще і наші втрати були б меншими», – сказав перед голосуванням у Конгресі український артилерист Тарас.

Про це Пише сайт UA-Obozrevatel, з посиланням на Хартія 97