Байден вдруге назвав Путіна «м'ясником»

Байден вдруге назвав Путіна «м'ясником»

І закликав допомогти Україні.

Президент США Джо Байден знову назвав російського президента Володимира Путіна «м'ясником» та закликав американських виборців підтримати підвищення податків для заможних громадян, щоб допомогти Україні протистояти Росії. The Moscow Times.

«Уявіть, що ми могли б зробити із цим. Ми могли б суттєво скоротити дефіцит федерального бюджету. Ми могли б послідовно зробити так багато всього. У тому числі — нарешті захистити Україну від м'ясника Путіна», — сказав Байден під час виступу в Північній Кароліні, яка належить до штатів, що вагаються.

Зокрема Байден пропонує збільшити податок на прибуток для заможних громадян з 8,2% до 25%. За його словами, це дозволило б залучити до бюджету сотні мільярдів доларів у найближчі 10 років.

До цього президент США називав Путіна «м'ясником» 26 березня 2022 — через місяць після повномасштабного вторгнення в Україну. У лютому цього року американський лідер також образливо висловився за Путіна. “У нас є божевільні сучі діти, як цей хлопець Путін та інші, і нам завжди доводиться переживати з приводу ядерного конфлікту”, – сказав Байден.

Ще до початку війни в Україні Байден погодився із твердженням, що Путін є вбивцею. Президент РФ у відповідь на це побажав американському колезі здоров'я і зазначив, що оцінювати інших людей — однаково дивитись у дзеркало. “Хто як обзивається – той так і називається”, – сказав Путін.

Про це Інформує своїх читачів ресурс UA-Obozrevatel, з посиланням на Хартія 97