Авіаексперт: Винищувач F 16 захищає повітряного простору в 27 разів більше, ніж система Patriot

Авіаексперт: Винищувач F 16 захищає повітряного простору в 27 разів більше, ніж система Patriot

F-16 бачить усі повітряні цілі та може їх знищувати.

Наземні протиповітряні системи оборони типу Patriot закривають повітряний простір у радіусі 150 км. навколо себе. А винищувачі F-16 під час прольоту закривають територію на відстані до 4100 км, «F-16 бачить усі повітряні цілі та може їх знищувати».

Про це в ефірі телеканалу FREEДІМ повідомив експерт у сфері авіації, заступник генерального директора української компанії з виробництва засобів радіоелектронної боротьби (РЕБ) Анатолій Храпчинський.

Прибуття в Україну перших F-16 очікується вже влітку, зараз готується інфраструктура під їхнє розміщення, за кордоном закінчують навчання українські пілоти та технічний персонал.

– Давайте не забувати, що спільну програму переходу Повітряних сил України на новий тип літаків розраховано на два роки. Було створено окремий офіс, який готуватиме і інфраструктуру, і модулюватиме підготовку льотчиків. Тому що не треба забувати, що навчаються як пілоти-курсанти (наприклад, у Британії йде навчання з нуля), так і підготовлені пілоти, які проходять перепідготовку на новий тип літака.

Йде комплексний підхід: навчаються кілька видів пілотів, навчається технічний персонал, навчаються офіцери бойового управління, які модулюватимуть бойові дії за допомогою цих літаків. Тому програма дуже велика, складна, але все йде за планом, наші пілоти дуже добре навчаються і вже бачимо їхні перші самостійні польоти, — розповів Храпчинський.

Про це Інформує своїх читачів сайт ЮА Обозрєватель, з посиланням на Хартія 97