Авгієві стайні Кремля ​​

Авгієві стайні Кремля   ​​

Розпалюється черговий скандал на околицях Міноборони Росії.

У Росії вже стає звичною справою розбір «авгієвих стайнь»: розкрадань, хабарів та шахрайських схем, які шлейфами йдуть за російськими відомствами.

Неодноразово виринала інформація про неякісну амуніцію, яку видавали мобілізованим. Постачальника індивідуальних засобів захисту для Міноборони РФ заарештували через підозри в махінаціях на суму в два мільярди рублів. Значить не так вже й не мали рації ті «скиглики на передовій», які подавали сигнали про мотлох замість амуніції, але лише на третій рік «СВО» «як до качки» дійшло до російських чиновників, що не все так гладко в «королівстві».

За версією слідства, замовнику було поставлено не якісну продукцію за завищеною ціною. Наче це новина, подібне відбувається в більшості постачань російських держзамовлень, а чиновники вміло закривають проблеми ока.

Гендиректора ТОВ «ГК Пікет» Андрія Єсипова заарештовано, за поставку 20 тисяч бронежилетів і «плитників» не відповідають необхідним вимогам. Цікаво куди дивилися ті, хто приймав це постачання, підписував документи та проводив оплату?

Адже бізнесмен стверджує, що бронежилети було доставлено на адресу однієї з військових частин, де провели експертизу, яка підтвердила якість продукції. Адже ця ж компанія випускає серед іншого і безпілотники, зокрема дрони-камікадзе, що активно використовуються в умовах «СВО».

Є інформація, що має місце обмову колишніх співробітників підприємства, звільнених за великі розкрадання, але виходить розкрадання? Це вже не перший дзвінок такого роду для Міноборони, але висновків досі не зроблено і безладність російських чиновників розквітає ще більше, навіть якщо йдеться про життя та здоров'я громадян, кишеня все одно привабливіша.

Телеграм-канал «Депутатські будні»

Про це Інформує видання UA-Obozrevatel, з посиланням на Хартія 97