У ЗСУ розповіли про мінус другої лінії оборони ворога – це може зіграти нам на руку

У ЗСУ розповіли про мінус другої лінії оборони ворога – це може зіграти нам на руку

Друга лінія оборони російських окупантів може мати систему лабіринтів, заявив Штупун.

Українські військові прорвали першу лінію оборони противника, що складалася з мінних полів, і вийшли на другу лінію оборони, яка складається з окопів, бліндажів, протитанкових ровів і “зубів дракона”. Олександр Ступун, прес-секретар Сил оборони Таврії, повідомив про другу лінію оборони вчора (4 вересня) в прямому ефірі одного з національних телеканалів. За словами Штупуна, це також є сильною стороною, оскільки ворогу знадобився майже рік, щоб створити другу лінію оборони.

З іншого боку, щільність мінних полів не така висока, як на першій лінії. Єдина перевага української армії полягає в тому, що окопи, траншеї і навіть перекриття не такі міцні. Але між окопами може бути лабіринт, який веде з окопу в окоп. Штупун також згадав про випадки, коли мінні поля горіли. За його словами, багато мін починають вибухати під час обстрілу, що полегшує їх розмінування. Він нагадав, що у 2014 році окупаційні війська підпалювали суху траву на полі, а вітер дув у бік українських військ.

Минулого тижня командир підрозділу “Таврія” Олександр Тарнавський повідомив, що ворог витратив 60% свого часу, ресурсів та техніки на побудову першої лінії оборони, яку подолали українські війська.

Теги: генштаб зсу, контрнаступ зсу, зсу артилерія