США дали оцінку контрнаступу України: “ЗСУ просуваються прекрасно на всіх напрямках”

США дали оцінку контрнаступу України: “ЗСУ просуваються прекрасно на всіх напрямках”

Українські війська змушені перетинати мінні поля під постійним вогнем російських військ, щоб дати відсіч ворогу.

Українські гарнізони мають надзвичайно складне завдання під час контрнаступу. Їм доводиться просуватися через мінні поля під постійним спостереженням і вогнем противника. Зважаючи на все, українська армія досягає відмінних успіхів”.

Оцінюючи дії Збройних Сил України, Дуглас Сімс, директор оперативного відділу Об’єднаного комітету начальників штабів США, зазначив: “Ми впроваджуємо нові технології, ми використовуємо нове обладнання, і в той же час ми маємо справу з чоловіками і жінками, які піддаються обстрілам і обстрілу.

Захисники можуть просуватися на сотні метрів на день, подекуди навіть на кілометр, але їхні дії вимагають великих зусиль”. Пан Сімс додав, що хоча українські сили просуваються не такими темпами, як хотіли б їхні союзники, вони досягають вражаючого прогресу.

Юліан Рєпке, військовий оглядач німецької газети Bild, навів як приклад атаку на село Жеребянки у Запорізькій області. Українським військам було дуже важко подолати відстань у два кілометри, але вони змогли її подолати, після чого українські сили були змушені відступити під шквальним російським вогнем з усіх боків.

Захисники можуть просуватися на сотні метрів на день
Захисники можуть просуватися на сотні метрів на день

Рєпке підсумував: “Ви бачите, наскільки складною є ситуація в Україні, і що українська армія впевнено шукає шляхи для прориву лінії фронту”.

Раніше повідомлялося, що сили оборони України готують наступ у напрямку Херсона, проводять розвідку і наносять удари в тил окупаційним військам.

Теги: едини новини україни, марафон едини новини, канал новини україни