“Справа совісті молодят”: ДБР відреагувало на пишне весілля колишнього співробітника у Львові

“Справа совісті молодят”: ДБР відреагувало на пишне весілля колишнього співробітника у Львові

Державне слідче управління заявило, що колишній співробітник не несе жодної юридичної чи моральної відповідальності за свої дії.

Державне бюро розслідувань (ДБР) відреагувало на інформацію про те, що один з його співробітників зіграв весілля у Львові під час війни. Як повідомляє прес-служба правоохоронних органів, наречена, яка фігурує у гучному скандалі, Роксолана Москва, вже два роки не працює в ДБР.

“Важливим фактом в історії з гучним весіллям у Львові є те, що наречена є колишньою працівницею Львівського теруправління ДБР. Вона була звільнена з ДБР наказом близько двох років тому. Тому ДБР не може і не буде нести ні юридичної, ні моральної відповідальності за дії нареченої”, – заявила Тетяна Сап’ян, радник з питань комунікацій Національного бюро розслідувань.

Сап’ян додала, що деякі ЗМІ замовчують важливу інформацію та додають скандалів до новин для підвищення рейтингів, але дороге весілля у воєнний час – це питання громадянського сумління.

“Розкішні весілля не повинні асоціюватися з колишньою роботою молодят. Це питання їхнього сімейного достатку та громадянського сумління у воєнний час”, – сказала Сап’ян.