Контрнаступ ЗСУ: Сили оборони продовжують просуватися вперед на Бахмутському напрямку, а російські загарбники місцями опиняються в пастці.

Контрнаступ ЗСУ: Сили оборони продовжують просуватися вперед на Бахмутському напрямку, а російські загарбники місцями опиняються в пастці.

Росіяни потрапили у пастку української армії – контрнаступ ЗСУ продовжується

Eкраїнські підрозділи накривають усі переміщення окупантів, контролюючи висоти. ЗС РФ опинилися у пастці в Бахмуті, потрапивши до капкан української армії, яка взяла окупантів у населеному пункті під повний вогневий контроль.

Про це повідомляють інформаційні агенції з посиланням на заяву Командувача Сухопутних військ ЗСУ генерала Олександра Сирського. У своєму Telegram-каналі генерал заявив, що на Бахмутському напрямі фронту окупанти вибиваються з позицій, потрапивши до капкану ЗСУ.

“Ворог перебуває у пастці, місто береться під вогневий контроль сил оборони”, – зазначив він. Інформацію підтвердила заступник міністра оборони Ганна Маляр. У своєму Telegram-каналі вона повідомила, що підрозділи ЗСУ протягом кількох останньої доби утримують під вогневим контролем усі переміщення росіян у місті. На даний момент українські військові контролюють висоти на околицях населеного пункту, з яких ведуть вогонь по окупантах. Якщо подивитися топографічні карти, то справді під контролем ЗСУ знаходяться висоти навколо міста (червоний колір – найвищі точки).

 

Теги: війна в україні укрнет, новини війна в україні укр нет, війна в україні українська правда