Оце так! У доньки мера Тернополя знайшли віллу в Маямі за $1,8 млн: НАБУ і САП почали розслідування

Оце так! У доньки мера Тернополя знайшли віллу в Маямі за ,8 млн: НАБУ і САП почали розслідування

За словами журналістів, подружжя не змогло розкрити джерело походження майна, а Сергій Надал особисто літав до Сполучених Штатів перед придбанням нерухомості.

НАБУ і САП відкрили провадження після того, як журналісти виявили віллу в Маямі вартістю 1,8 мільйона доларів, що належить доньці мера Тернополя. Про це повідомляє “Дзеркало тижня”.

У вересні 2022 року в інтернеті поширилася інформація про те, що 26-річна донька мера Тернополя Сергія Надала придбала нерухомість у Маямі вартістю понад 1 мільйон 870 тисяч доларів. Купівля відбулася за кілька днів до російського вторгнення в Україну. За даними журналіста, донька мера Тернополя Анастасія та її чоловік придбали таунхаус у Маямі за 300 тисяч доларів, потім нерухомість вартістю 1,87 мільйона доларів, квартиру за 380 тисяч доларів та права на приватну охоронну компанію.

донька мера Тернополя Сергія Надала придбала нерухомість у Маямі
донька мера Тернополя Сергія Надала придбала нерухомість у Маямі

За даними журналістів, подружжя не змогло розкрити джерело походження майна, а Сергій Надал особисто літав до США перед придбанням вищезгаданого майна. Також повідомляється, що Анастасії Родрігес цю квартиру подарував її батько на народження онуки.

Генеральна прокуратура України порушила справу за статтею “незаконне збагачення” Кримінального кодексу щодо “майамі” мера Тернополя. Досудове розслідування проводить НАБУ. Водночас НАЗК ініціювало перевірку з метою “встановлення відповідності рівня життя Сергія Надала та його сім’ї отриманому майну та доходам”; НАЗК також звернулося до Державної служби фінансового моніторингу України з проханням провести додаткову перевірку рахунків Анастасії Родрігес органами фінансового моніторингу США та направило запит до ФБР з цією ж метою. Окремі запити міський голова Тернополя подав до Прикордонної та Митної служб США щодо перетину кордону.

Сергій Надал особисто літав до США перед придбанням вищезгаданого майна
Сергій Надал особисто літав до США перед придбанням вищезгаданого майна

Нещодавно журналісти цього видання отримали відповідь від Генеральної прокуратури України на запит про реєстрацію транзакцій від 11 жовтня 2023 року. Правова кваліфікація – стаття 368-5 “Незаконне збагачення” Кримінального кодексу України. Досудове розслідування здійснює Державна антикорупційна служба України.

Коментар міського голови Тернополя

Міський голова Тернополя Сергій Надал поки що не відреагував на публікацію нових даних, але минулого року він опублікував статтю про нерухомість у Майамі. Він назвав її “вигадкою і брехнею”.

Надал, мер Тернополя, під час війни отримував премію у розмірі 250 відсотків своєї зарплати. Він отримав найвищу премію та допомогу на оздоровлення.

Коментар міського голови Тернополя
Коментар міського голови Тернополя

Раніше повідомлялося, що мер Тернополя поскаржився, що городяни використовують укриття для випивки. Громадян закликали більше дбати про свою безпеку, особливо під час авіанальотів.