Неймовірно! Школярів на уроках вчитимуть керувати БпЛА: Міносвіти затвердило нововведення

Неймовірно! Школярів на уроках вчитимуть керувати БпЛА: Міносвіти затвердило нововведення

Деякі школи вже отримали безпілотники, а представники навчальних закладів пройшли дводенні курси від військових інструкторів.

Уроки з керування безпілотними літальними апаратами відтепер включені до навчальної програми українських шкіл. Діти також навчатимуться уникати мін та розпізнавати боєприпаси, що не розірвалися. Про це повідомляє АрміяInform.

Нещодавно Міністерство освіти і науки оголосило про оновлення шкільної дисципліни “Захист Вітчизни”. До програми увійшли уроки з використання безпілотників та основ тактичного мислення.

Збройні сили України спростили процедуру використання безпілотних літальних апаратів.

“Разом з нашими партнерами ми запустили проект із забезпечення та навчання українських викладачів військової справи роботі з безпілотними літальними апаратами FPV. Крім того, деякі школи отримали дрони, а представники шкіл пройшли дводенний курс від військових інструкторів, щоб навчитися основам цієї новітньої технології. Завдяки нашим партнерам ми плануємо долучити багато інших навчальних закладів”, – зазначив генерал-майор Олександр Нестеренко.

Заняття не обмежуються лише військовим застосуванням безпілотників. Студенти можуть отримати базові знання про безпілотні літальні апарати та продовжити свою освіту і професійну діяльність у сферах управління, виробництва, проектування та модернізації БПЛА.

Курси “Захист України” також вчать школярів, як уникати мін та виявляти боєприпаси, що не розірвалися.

Нагадаємо, у Львові дітей навчають керувати безпілотними літальними апаратами. Навички пілотування та складання дронів є одним з елементів курсу “Захист Вітчизни”.

Раніше журналісти назвали п’ять змін для українських дітей у новому навчальному році. Серед них – новий курс “Захист Вітчизни”. Діти отримають знання та навички, необхідні в сучасних умовах.