“Мене ніхто не зупинить”: Залужний дав гнівну відповід на страхи Заходу та про повне звільнення України

“Мене ніхто не зупинить”: Залужний дав гнівну відповід на страхи Заходу та про повне звільнення України

Не хочуть “злити” Москву – Партнери України побоюються передавати нову зброю українській армії

Незважаючи на значну військову допомогу Україні, українська армія багато в чому поступається російській, а окупаційні війська активно використовують авіацію і ракети дальнього радіусу дії, часто атакуючи втричі інтенсивніше. Західні союзники Києва надали аналогічну зброю, але зажадали, щоб вона не використовувалася в атаках на російську територію.

В інтерв’ю Washington Post командувач української армії Валерій Заружний заявив, що тільки українська армія вирішує, як вбивати своїх ворогів: “Чому ми повинні питати чийогось дозволу, щоб зробити щось на ворожій території, щоб врятувати своїх людей? Чому, тому що там нічого не можна зробити. Тому що Путін використовує ядерну зброю? Ворога можна і потрібно вбивати на ворожій території, – сказав головнокомандувач.

У ЗСУ все ще не вистачає ресурсів, щоб розпочати контрнаступ, щоб відвоювати окуповані території і перемогти Росію. Західні чиновники кажуть, що українська армія має достатньо ресурсів для досягнення успіху, але командувач різко критикує своїх колег.

Він нагадав, що вони наполягали на тому, що Києву не потрібні F-16. Водночас, вони ніколи не позбавлять свої війська повітряної підтримки. Залужний також запевнив своїх західних союзників, що ЗСУ повернуть Крим, незважаючи на їхні побоювання щодо реакції Кремля: “Як тільки у нас будуть засоби, ми щось зробимо. Мені байдуже. Ніхто мене не зупинить”, – сказав генерал.

Головнокомандувач Збройних сил України попередив, що завдання захисту України не закінчиться з перемогою у війні.

Теги: новини 24, укрнет новини україни, новині 24