День ракетних військ і артилерії – розрахунок Himars вітає колег

День ракетних військ і артилерії – розрахунок Himars вітає колег

Бійці підрозділу РСЗВ “ХАЙМАРС” вітають своїх колег з Днем ракетних військ і артилерії: “Ви – ті, хто спускає Божу кару з неба. Слава Україні!” .

День ракетних військ. Бійці РСЗВ “Himars” випустили спеціальний відеоролик, в якому привітали своїх колег зі святом – Днем ракетних військ і артилерії.

Як повідомляє ???????, боєць записав відео на фоні двох систем залпового вогню “Himars”. Привітання закінчується кадрами вистрілу ракети з американської системи.

“Підрозділ “Himars” вітає ракетний підрозділ та всіх причетних з Днем артилерії. Зло обов’язково буде покаране. Слава Україні та її воїнам!” йдеться у коментарі до відео.

Відзначимо, день ракетних військ і артилерії – державне свято в Україні, яке відзначається щорічно 3 листопада. Встановлене Указом Президента України від 31 жовтня 1997 року.

Ракетні війська і артилерія – рід військ Сухопутних військ Збройних Сил України, до складу якого входять з’єднання і частини оперативно-тактичних ракетних, гаубичних, артилерійських, реактивних, протитанкових, артилерійських розвідувальних, мінометних і протитанкових керованих ракетних підрозділів.

 

Ракетні підрозділи та артилерія є основною вогневою силою в бойових діях Сухопутних військ.

3 листопада – також свято інженерних військ Збройних сил України. День інженерних військ Збройних Сил України встановлено Указом Президента України від 27 жовтня 1999 року.

Інженерні війська – це вид спеціальних підрозділів Збройних Сил України, які виконують завдання як на передовій, так і в тилу під час бойових дій, допомагаючи у вирішенні логістичних та оборонних завдань. Інженерні підрозділи супроводжують широкий спектр підрозділів, від піхотних частин та мобільних підрозділів до десантників та повітрянодесантних підрозділів.

Інженерні підрозділи створюють коридори через заміновані поля та ворожі загородження, розчищають завали та руйнування для забезпечення пересування військ, розміновують місцевість, споруди, дороги, аеродроми, станції та вулиці.