Данілов відреагував на новини про допомогу РФ від КНДР

Данілов відреагував на новини про допомогу РФ від КНДР

За словами секретаря РНБО Данілова, у Росії закінчуються можливості для ведення війни проти України.

Данілов Олексій, секретар Ради національної безпеки і оборони України, зробив важливу заяву у відповідь на повідомлення про те, що Північна Корея надає військову допомогу Росії. За словами секретаря, у Росії немає іншого вибору, окрім як просити Кім Чен Ина про допомогу.

В єдиній програмі, що транслювалася на державному телебаченні, він підкреслив, що надання Північною Кореєю мільйона артилерійських снарядів Росії свідчить про те, що окупаційна влада втрачає свої можливості. “Допомога з боку Північної Кореї означає, що можливості Росії поступово зменшуються”, – сказав серетар.

Данілов також спростував заяви про те, що Україна втратила підтримку партнерів. Водночас, він наголосив, що це лише російська пропаганда.

“Дехто каже, що про нас забули, але це суто російська пропаганда. У нас є підтримка, була, є і буде, і всі заяви глав держав і урядів провідних країн світу з першого дня вторгнення 24 лютого є дійсними”, – сказав Данілов.

Нагадаємо, що південнокорейські спецслужби повідомили, що Північна Корея відправила до Росії понад мільйон снарядів для війни в Україні. Йдеться про понад 10 партій боєприпасів. За даними сеульської розвідки, схоже, що в обмін на ці боєприпаси Північна Корея отримала технічну допомогу від Росії.

Наприкінці липня міністр оборони Росії Сергій Шойгу відвідав Північну Корею, де диктатор Кім Чен Ин продемонстрував йому новітнє озброєння.

Було відзначено, що Північна Корея має один з найбільших запасів артилерійських снарядів і ракет, сумісних з озброєнням радянських часів. Співпраця між двома країнами зміцнюється, тим більше, що і Москва, і Пхеньян наразі перебувають у глобальній ізоляції.

Після нещодавнього візиту Кім Чен Ина до Росії Білий дім оголосив, що диктаторський режим надав окупаційним військам 1000 контейнерів з військовою технікою та боєприпасами.

На підтвердження своєї заяви Білий дім продемонстрував серію супутникових знімків. На яких видно переміщення вантажу зі складу в Північній Кореї на корабель під російським прапором. Потім контейнери були перевезені залізницею на російський склад.

“Ми засуджуємо Північну Корею за надання Росії цього військового обладнання. Яке буде використано для нападу на українські міста. Вбивства українських цивільних осіб і продовження незаконної війни Росії”, – заявив голова Ради національної безпеки Білого дому Джон Кірбі.

Кірбі заявив, що США вважають, що Кім Чен Ин намагається отримати “передові російські технології озброєння”, включаючи винищувачі, ракети класу “земля-повітря” і бронетехніку, в обмін на зброю.

“Таке військове партнерство між Північною Кореєю і Росією, включаючи передачу технологій з Росії до Північної Кореї, підриває регіональну стабільність і глобальний режим нерозповсюдження.

Читайте більше подій на нашому “Українському огрегаторі новин