ЗС РФ показали “переробку” своїх МТ-ЛБ: в “колекції” – МТ-21 “Рапіра”, “Контакт-1” та “царь-мангал”

ЗС РФ показали “переробку” своїх МТ-ЛБ: в “колекції” – МТ-21 “Рапіра”, “Контакт-1” та “царь-мангал”

Це показує, що самих “мотолиг” у окупантів дуже багато, але оснащувати доводиться “підручними матеріалами”

Відкрито доступні нові зображення, які показують модернізацію російських тягачів МТ-ЛБ, здійснену окупантами, для подальшого використання цих машин у війні проти України.

Одне з основних зображень показує МТ-ЛБ з протитанковою гарматою МТ-12 “Рапіра”. Це можна розцінити як спробу наслідувати практику Збройних сил України, які першими створили подібні самохідні артилерійські установки, використовуючи шасі МТ-ЛБ.

 

"Мотолига" ЗС РФ з "мангалом
“Мотолига” ЗС РФ з “мангалом

Також варто звернути увагу на засоби захисту, використовані окупантами для своїх МТ-ЛБ. Наприклад, виділяється “мотолига” з великим “царь-мангалом”, який може бути найбільшою спорудою такого типу, яку можна побачити на бронетехніці Російської Федерації.

Інший тягач МТ-ЛБ, що належить російським окупантам, отримав додаткові засоби захисту “Контакт-1” для посилення своєї обороноздатності. Однак, використання таких захисних блоків на легкій бронетехніці видається сумнівним рішенням.

 

ЗС РФ показали "тюнінг" своїх МТ-ЛБ
ЗС РФ показали “тюнінг” своїх МТ-ЛБ

За даними з The Military Balance 2022, на момент початку повномасштабного вторгнення Російської Федерації в Україну, її армія налічувала приблизно 2 тисячі тягачів МТ-ЛБ. Здається, значна частина цих машин у ворожих руках має достатньо хороший технічний стан, що дозволяє командуванню окупаційних військ активно використовувати їх у своїх мотострілецьких підрозділах. Однак, коли мова йде про додаткове озброєння та засоби захисту, їм доводиться обходитись обмеженими можливостями.

 

 

Теги: новини айсітіві сьогодні, ютуб новини, 24 новини онлайн україна