Хрящі та копита –

Хрящі та копита –

Слідами деяких подій цього тижня, з'явилися деякі нові деталі або ракурси на старі. Загалом, можливо, це буде цікаво і почнемо, звичайно, з візиту Путіна до Китаю. Тут слід зазначити, що не бажаючи того, ЗСУ трохи допомогли федерації, хай і дуже оригінальним способом. Як ми пам'ятаємо, Путін таки пробив питання про розширення переліку експортних позицій до Китаю і ми вже згадували про те, що йшлося про топінамбури та бичачі хрящі, але ці дані були взяті з російської преси і там чомусь посоромилися вказати ще одну позицію, а саме – кісткове борошно.

І ось саме за двома останніми пунктами ЗСУ дають Путіну де розігнатися, оскільки щодня утилізує стадо, близько 1300-1400 бугаїв найрізноманітнішого сорту, від «олені краще» з Бурятії, до «чунга-чангу» з Ефіопії. Але як виявилося, що там не лише хрящі підуть як експортний товар, а й борошно з мослів. Ну а сьогодні заготівельні контори їхнього військового відомства явно перевиконають усі плани.

Так, кілька днів тому вже пройшло повідомлення від того, що противник захопив центральну міську лікарню міста Вовчанська та зробив із неї щось на зразок величезного опорного пункту. Наші військові говорять про те, що противник посилює своє угруповання за рахунок піших груп, які йдуть відкритою місцевістю протягом ночі, а потім зосереджуються у певних місцях, зручних для оборони та розміщення особового складу. І ось сьогодні ЗСУ буквально прикрили цю лавочку. Ось це відео.

Як нескладно здогадатися, весь особовий склад противник, який у багатьох зайшов до лікарні, тепер став набором хрящів і кісткового борошна для відправки до Китаю. Адже для закапування на батьківщині приходить запаяна цинкова труна і що знаходиться всередині цієї малої архітектурної форми ніхто не знає напевно. Не виключено, що коли з боліт знову донесуться голоси про те, що їм нема чого жерти і що вони б із задоволенням узяли б «ніжки буша», почнеться повальний видобуток «кольормета» на цвинтарях, і «цинк» з трун піде на приймальні пункти. Ось тоді публіка і дізнається, що було насправді всередині.

Як можна помітити на відео, ЗСУ застосували щось, що складає досить потужну будівлю просто як халабуду з гілок. Можна припустити, що при відході будівля була замінована, хоча ймовірність такого ходу – невелика. Адже поки воно використовувалося за профілем, ніхто б його мінувати не став, а тим більше по другому-третьому поверху, а після початку вторгнення на цьому напрямку часу було не настільки багато, щоб встигнути все зробити як треба, та ще й в умовах постійних обстрілів та бомбардувань. Звідси випливає, що це спрацювала наша авіація, у якої з'явилося щось таке, що розмотує будівлю у мотлох.

На цьому тлі діяч відомого кольору розповів про те, що жодна з бригад за останні два місяці не скаржилася на відсутність артилерійських боєприпасів. Думаю, що якби це розповів Дід Панас, то ця казка виглядала б правдоподібніше, оскільки всі два місяці, з усіх напрямків тільки й було чути про те, що противник має перевагу в артилерійських ударах від 1 до 10 до 1 до 20 і все – через жорстокий брак боєприпасів.

Насправді ж снаряди справді підійшли, але зовсім недавно, оскільки на тих відео, які бійці викладають у Мережу, видно, як окрім дронів, колонами працює й артилерія. Крім того, все частіше з'являються відео, коли по броні прилітає дрон або ПТРК і з неї відразу починають зістрибувати «пасажири». У цей відповідальний момент туди прилітає касетний снаряд, який всім зістрибнувши бажає «на добраніч». І ось за такі можливості, які з'являються у наших військових, дійсно слід дякувати президенту. Точніше – президентів: Чехії – Павела та США – Байдена. У нас подяку слід виносити лише «Іменем України» та у вигляді вироку.

Але повернемося до Путіна та його успіху в Китаї, у плані підписання контракту на постачання хрящів. Там він кілька разів був змушений штовхати промови, зокрема за столом, перед імператором. Хоч він і читав папірець, щоб від вигляду господаря не зробити щось непристойне, все одно мова в нього вийшла – так собі:

І тут доводиться згадати стару мудрість про те, що з ким поведешся, у того й наберешся. А у Путіна є байкер-філософ, який напевно і писав промову Путіну, щоб вона виглядала байкерською, зухвало і впевнено. Сам він риторикою обдарований сильніше ніж байком і швидше за все, не в брову, а в пах. Тому теж може видати слівце так, що не тільки Сі буде качати головою.

Не дивно, що прорив Путіна вийшов епічний. Ну а у відповідь, китайський автопром нарощуватиме постачання високоякісних автомобілів, на будь-який смак. Причому, китайці не полінувалися перекласти свій опис переваг автомобіля так, щоб встояти було неможливо. Ось як це виглядає на фото:

Для тих, хто не розглянув дрібний шрифт, наводимо цей текст повністю, щоб можна було пройнятися, наскільки чудовий автомобіль тепер може придбати будь-який росіянин. Причому це не європейська чи американська погань, а чистий китаєць. Загалом текст, з повним збереженням стилістики:

Якісний автобоміль з Китаю. Посилений гідрою колісне кермо, горюча економка, вольєр для рукавичок, система миттєве обдурювання презерватива водій та пасажир, зручна кушетка для потилиці та сажки. Розкішний крій суворої лінії вздовж себе, сучасні матеріали бавовняної шкіри, зазиркання доброякісної красуні. Новий самокатий автобоміль з Китаю – найкращий найкращий вибір для того, хто хоче в їзду».

Ну а на підсумковій прес-конференції Путін розкрив таємницю, яка тяжіла над цим візитом. Як і очікувалося, у Сі він не став бикувати зі своєю їжею і розповів про те, що йому поклали два шматочки качки, а він вирішив з'їсти лише один, але не втримався і з'їв два. Привезені із собою журналісти просто плакали від щастя, витираючи сльози топінамбурами. Загалом, це був короткий огляд цікавих подій, але, швидше за все, не фінальний цього тижня.

Джерело: Anti-Colorados, Defence-Line