“Крокус” до бункера доведе. Чим закінчаться гоніння на мігрантів у Росії (Ексклюзив)

“Крокус” до бункера доведе.  Чим закінчаться гоніння на мігрантів у Росії (Ексклюзив)

Путінська Росія — це пекло в тілі: ненависть, терор проти своїх громадян і нескінченні брехня і лицемірство. Це маніакальне прагнення знищити не лише Україну, а й нетитульні нації усередині самої РФ. Російські чиновники один за одним організовують словесні явки з повинною: так-так, нас попереджали про теракт у «Крокусі», причому не лише ненависний Захід, а ще й «рідний» Іран. США навіть конкретизували місце атаки: саме про «Крокус». Якщо для головного розвідника РФ Наришкіна такої інформації недостатньо — медицина тут явно безсила.

Але завдання запобігти теракту, очевидно, і не ставилося. Тут треба було сову на глобус натягнути. Тобто звинуватити Україну в тому, чого вона апріорі не робила.

Натомість відомство Шойгу радісно рапортує про зростання кількості охочих вирушити… ні-ні, не боротися з ІДІЛ, а на спецоперацію. Щоб росіянам було легше визначатися, голова ФСБ Бортников навіть легалізував нісенітницю про те, що Україна готує бойовиків ІДІЛ. Під невсипущим контролем Заходу, щоб зовсім паззл склався. Бракувало лише додати інгредієнт «гей-лобі» в цю солянку маразму – і мобілізаційне бінго.

З мобілізацією саме не складалося саме в національних республіках на Кавказі. Проблеми супроводжували цей процес у Дагестані, не кажучи вже про специфічні відносини федерального центру з Чечнею. З останньої дуже важко. Рамзан піддав у всіх частинах свого важкого організму. Багаторічний чеченський лідер не лише заплив обличчям, а й ледве стоїть на ногах у принципі. З таким станом здоров'я він може і не встигнути оголосити наступника новорічної ночі. І необов'язково, що таким за умовчанням стане один чи один із представників його численного, кадировського, клану.

Так, російські силовики вже встигли вбити чеченця, якого призначили одним із виконавців теракту у Підкосків'ї. Катування над затриманими заводять російське суспільство, дарують йому чи не сексуальний екстаз, глибинний народ смакує кадри розбитих осіб підсудних, таджики масово тікають із країни.

Російське суспільство ніколи не відрізнялося толерантністю, а зараз і зовсім перевершило само себе за рівнем ксенофобії та масштабами репресій мігрантів. Мета – кожна особа кавказької чи среднеазиатской зовнішності. І не так давно – під шумок антиізраїльської істерії в Дагестані буквально шукали «євреїв» у турбіні літака.

І тепер ареал погромів розширюється. Ненависть обивателя відтепер захльостує кожну «неросійську» людину.

І що це як не Третій Рейх в екіпіруванні Третього Риму. Росія плескає нацистів у всьому: від пропагандистських кліпів до, як ми тепер побачили, гонінь мігрантів усіх національностей, крім титульної. Та й та не застрахована від ковзанки репресій.

Ситуація вибухонебезпечна. Насамперед для держави, в якій накопичуються внутрішні суперечності, але яка при цьому продовжує і зовнішню експансію. Володимиру Володимировичу краще спитати про наслідки свого ідейного попередника з Німеччини. Той також оголошував полювання на «неарійців», робив своєю головною зброєю ненависть і навішував він священну місію. І теж спустився в бункер із усіма відомими наслідками.

Автор: Сергій Романов, політичний оглядач