Кремль не може зупинити, запущену ним хвилю тероризму в РФ

Кремль не може зупинити, запущену ним хвилю тероризму в РФ

Путінська пропаганда намагається щосили пристебнути Україну до теракту російських спецслужб, замаскованого під радикальних ісламістів. Тому вигадуються нові версії причетності України, але крім нелогічної поїздки «терористів у бік кордону України», де повно російських військ, конкретики немає.

Насторожує інше. Після затримання ще 11 «підозрюваних», яких ніхто не бачив і не знає, Кремль вимагатиме від них визнання в тому, що їх найняли українці чи американці. Вигадано буде багато різних доказів, крім прямих, яких немає і не може бути. Але коли “ввічливі” феесбешники на твоїх очах відрізають “підозрюваному” не тільки вуха, розповісти можуть навіть про причетність до вбивства Джона Кеннеді! Оскільки пред'явлення доказів затягується, а голова ФСБ А.Бортніков та інші силовики постійно бігають до Кремля, не виключено, що сценарій серіалу «Український слід» ще не затвердили у бункері та виконавців головних ролей не знайдено. Але в цей час у Росії розігрується не кремлівський сценарій.

Зробивши жахливий акт тероризму в «Крокусі» Кремль, сам того не чекаючи, спровокував хвилю екстремістсько-терористичних акцій у самій Росії і змушений це приховувати. Безліч диверсій на виробництвах, об'єктах нафтогазового комплексу, на залізниці та в системі ЖКГ російська влада кваліфікує як «виробничі чи технологічні аварії».

Так, 22 березня 2024 року в м. Калініграді невідомими здійснено підрив розподільчого пункту газопроводу, яким здійснювалося постачання газу до міста. Цей факт диверсії російські спецслужби назвали у місцевих ЗМІ «розгерметизацією газопроводу». Дивно, чому під цю кваліфікацію ФСБ не потрапила розгерметизація Північного потоку 2?

Вочевидь, цією ситуацією користувалися й опозиційні Кремлю сили у Росії. Дійшло до того, що за рекомендацією Москви у ЗМІ «ДНР» 26.03 повідомили, що «Після трагедії в „Крокус Сіті“ різко зросла кількість телефонних дзвінків та повідомлень із закликами до вчинення терактів на території РФ. …зловмисники пов'язуються з підлітками та пропонують їм здійснювати терористичні акти за грошову винагороду». Влада закликає населення відразу ж повідомляти про такі дзвінки до ФСБ.

З одного боку, запустивши хвилю тероризму, Кремль зіткнувся з тим, що не може забезпечити збереження об'єктів на території Росії, а з іншого змушений замовчувати диверсії на своїх енергетичних об'єктах. Проте, ця порочна практика лише посилить хвилю екстремізму та тероризму у Росії. І це поки що не сказали своє вагоме слово справжні ісламські радикали, на яких Кремль “вішує всіх собак”. Навряд чи вони обійдуться одним відрізанням вух жорстоким феесбешникам.

Джерело: Telegram-канал «Вільнодумець».