ISW про бої на Донбасі: ЗСУ прорвали оборону ворога в районі Берхівки – найсвіжіші новини

ISW про бої на Донбасі: ЗСУ прорвали оборону ворога в районі Берхівки – найсвіжіші новини

Контрнаступ ЗСУ – Ворог перекидає в районі Кліщеївки та Берхівки підкріплення, щоб не дати українській армії можливість звільнити населені пункти та вийти на Бахмут.

Українські війська прорвали лінію оборони противника в районі Берхівки: Противник розгорнув підкріплення в районі Крищевки та Берхівки, щоб не дати українським військам звільнити населені пункти і вийти до Бахмута, – звіт ISW.

Противник розгорнув підкріплення в районі Крищевки та Берхівки. Начальник Генерального штабу Збройних сил України Ковальов повідомив, що українські війська досягли успіху в районах населених пунктів Біла Гора Андріївка та Біла Гора Курдюмівка.

Водночас російські військові блогери стверджують, що українські війська зайняли позиції в гірській місцевості на схід від Оліхово-Василівки і майже вийшли до траси Е40 Бахмут-Слов’янськ.

Аналітики Інституту дослідження війни надали оновлену інформацію про ситуацію на Бахмутському напрямку за вчорашній день. За повідомленням пропагандистського каналу “Рибар”, українські війська подолали путінську оборону на Берхівському напрямку. Однак ворожа артилерія змусила українську армію відійти з цього району.

За повідомленням Міністерства оборони Росії, напередодні російські війська відбили атаки українських військових в районі населених пунктів Спільне, Веселе, Крищівка та Андріївка. Деякі російські військові джерела стверджували 12 липня, що путінські війська спричинили незначний відступ українських військ на північній околиці Крищівки та в прилеглих гірських районах.

Цю інформацію опосередковано підтвердив український захисник “Бахмутський демон”. За його словами, ситуація під Клещеївкою та Берхівкою дійсно складна, і ворог перекинув туди всі наявні резервні сили. Також тривають бої на лінії Авдіївка-Донецьк.

За даними Міноборони РФ, “Водяному” вдалося відбити українські контратаки в районі Красногорівки та Первомайського. Речник Міноборони РФ Астаф’єв підтвердив, що путінським військам вдалося відбити українські атаки в районі Водяного. За повідомленнями пропагандистських каналів, путінські війська атакували село Ластчкіно, але ще не увійшли до нього.

ISW про бої на Донбасі
ISW про бої на Донбасі

 

 

Вам можуть бути цікаві відео-новини України війна

Теги: головні новини, головна новини, ютуб новини україни