Дві війни Путіна

Дві війни Путіна

Багато років Путін, Асад, Ердоган гнали з Близького Сходу та Півночі Африки хвилі, мільйони мігрантів – біженців до Європи, створюючи їй величезні труднощі. Але Путін не помітив, що за цей час мільйони мігрантів із Середньої Азії опинилися в Росії. На відміну від 30 мільйонів російських мусульман, багато мігрантів сповідували радикальний іслам і тихо зневажали або ненавиділи “невірних” росіян.

Зараз у путінській Росії близько 15 мільйонів із країн Середньої Азії та їм нікуди повертатися у свої безробітні та жебраки, як і мешканцям Гази нікуди йти з Ізраїлю. Тому мігранти-мусульмани змагатимуться за своє місце в Росії. Тепер вони нікуди не підуть із Росії. Вони раніше за інших відчули слабкість “путінської Росії”. Тому теракт у Москві – це перший залп війни, які почали радикальні мігранти-ісламісти, що викличе хвилю ненависті та страху у населення великих міст Росії та піднесення російського фашистського руху.

Таким чином Путін ризикує отримати дві війни – зовнішню – проти України та внутрішню – проти повсталих мігрантів-ісламістів. І жодна “путінська Росія” не витримає тяжкості внутрішньої та зовнішньої війни.

Автор: Віктор Небоженко, політолог.