Ходаковський в паніці визнав успіхи ЗСУ та дорікнув армії РФ – ЗСУ рвуть російський фронт

Ходаковський в паніці визнав успіхи ЗСУ та дорікнув армії РФ – ЗСУ рвуть російський фронт

Олександр Ходаковський, “польовий командир” збройних сил “ДНР”, почав підозрювати, що щось йде не так.

Колаборант і військовий злочинець Ходаковський дуже стурбований тим, що українські війська досягають успіхів на Вугледарському напрямку і продовжують просуватися у бік Маріуполя, незважаючи на мінні загородження:

 

"Польовий командир" бойовиків "ДНР" Олександр Ходаковський починає підозрювати щось недобречитайте подробнее на сайте "Диалог.UA": https://www.dialog.ua/ukr/blogs/269242_1678090561
“Польовий командир” бойовиків “ДНР” Олександр Ходаковський починає підозрювати щось недобре

“Мінні загородження втратили свою ефективність, а постійні артобстріли не дозволили саперам встановити мінні поля та відновити зруйновані бар’єри. В результаті противник зміг підійти до наших позицій впритул, практично не зазнавши втрат”, – пише Ходаковський.

 

Мінні загородження втратили свою ефективність
Мінні загородження втратили свою ефективність

Терорист Ходаковський забив на сполох і попередив, що українська армія розпочне наступ. Напрямок наступу невідомий, але стверджується, що українські війська можуть звільнити Мелітополь від окупації. Але найбільше цього “польового командира” турбує новітнє озброєння, яке надійшло на озброєння української армії. Він буквально “впадає в істерику” через те, що “HIMARS” атакують у нього за спиною.

Окупаційні війська неохоче, але неявно визнають, що правда на українській стороні.