Бахмут бойові дії активізувалися – ворог попер в атаку!

Бахмут бойові дії активізувалися – ворог попер в атаку!

Путінські війська активізувалися в районі Бахмута, провівши низку локальних наступальних операцій.

Бахмут бойові дії: за даними українського Генштабу, 8-9 листопада противник здійснив близько 30 наземних обстрілів на південний захід і північний захід від Бахмута. Z-канали повідомили, що російські війська знову увійшли в Кліщіївку і відтіснили українські війська від залізниці.

Аналітики “Інституту дослідження війни” надали оновлену інформацію про ситуацію на полі бою за останню добу.

Геолокаційні знімки від 9 листопада показують, що путінські війська просуваються в напрямку Кліщіївки. Окупаційні війська також досі контролюють позиції на схід від населеного пункту та на захід від залізниці.

Бахмут бойові дії активізувалися

Бахмут бойові дії
Бахмут бойові дії

Пропаганда також стверджує, що російські війська витіснили українські війська з позицій під Андрівкою. Однак аналітики ISW не знайшли жодних візуальних доказів цього. Деякі російські військові джерела стверджують, що російські війська просуваються на північний захід від Бахмута, в напрямку Берхівка-Боданівка. І на південь від Берхівського водосховища.

Ця інформація підтверджується геолокаційними знімками від 7 листопада. Аналітики не виключають, що серія локальних обстрілів з боку російських військ на Бахмутському напрямку стала відповіддю на інформацію про те, що український Генштаб перекинув війська на цю ділянку фронту.

Багато військових блогерів стверджують, що активність української артилерії останніми днями знизилася. Однак це також є наслідком передислокації українських військ на інші ділянки фронту.

Експерти сильно підозрюють, що локальні наземні операції путінських військ не зможуть перерости в широкомасштабний наступ. Майже всі сили противника на цьому фронті дезорганізовані і дуже слабкі.

Відзначимо, за останню добу українські гарнізони також просунулися вперед на Бахмутському напрямку. На геолокаційних знімках від 30 жовтня видно, що українські війська просунулися на північний схід від Крдюмівки. Цю інформацію підтвердили в українському Генеральному штабі.

Своє бачення ситуації на цій ділянці фронту вчора висловили аналітики “Інституту дослідження війни”. Водночас російські військові блогери стверджують, що українські гарнізони намагалися просунутися вздовж залізниці в районі Кліщіївки та Андріївки, але не змогли.

А Z-канал “Щоденник десантника” стверджує, щоБахмут бойові дії активізувалися і  українські війська просуваються вздовж залізниці на південь від Андріївки і закріплюються на своїх позиціях.

У той же час, окупаційні війська намагалися відновити контроль над раніше втраченими позиціями в районі Андріївки Командувач української армії Сирський повідомив про посилення угруповань противника на Бахмутському напрямку. За даними російського військового командування, бойові зіткнення відбуваються в районі Берхівки, Васюківки та Оріхово-Васюківки.

У районі Авдіївки українські військові збили шостий літак противника з 10 жовтня. Цього разу це був Су-25, а на геолокаційних знімках від 30 жовтня зафіксовано знищення ТОС-1А в селі Долга Новоселівка. Це свідчить про те, що село вже перебуває під ворожим вогнем.

Z-пабліки повідомляють, що російські війська наступають на район Хіміка на південь від Авдіївки. За словами українського військового командира Машовця, путінські війська проводять тактичну реорганізацію в районі Авдіївки.

Українські війська протистоять підрозділам 1-го корпусу “ДНР” та 41-ї армії ЗС РФ у цьому районі. Прес-офіцер Таврійського угруповання Збройних сил України Ступун вважає, що найближчим часом противник відновить лобові атаки на Збройні сили України.

Запрошуємо на наш “Українскький агрегатор новин