Туреччина розтоптала Путіна

Туреччина розтоптала Путіна

Туреччина не висувала жодних умов Києву щодо повернення командирів оборони Маріуполя – повідомив посол України у Туреччині Василь Боднар.

Анкара була зацікавлена у поверненні командирів Азову, – так вони посилюють свої позиції на міжнародній арені, – заявив Боднар в ефірі Радіо Свобода.

Туреччина не висувала жодних умов Києву щодо повернення командирів оборони Маріуполя. Про це заявив посол України у Туреччині Василь Боднар в ефірі радіопрограми “Свобода Ранок” на Радіо Свобода. Він зазначив, що Анкара зацікавлена у цій операції, оскільки це сприяє зміцненню позицій Туреччини на міжнародній арені.

Посол підкреслив, що він не був відомий жодних умов щодо повернення військовослужбовців України. Навпаки, Туреччина виступала як медіатор, який надає “добрі послуги” для тривалості процесу. Водночас, це також сприяє зміцненню позицій Туреччини у спілкуванні з російською стороною.

Боднар повідомив, що переговори щодо звільнення командирів тривали кілька місяців, в яких був залучений “увесь дипломатичний авангард”. Президент України вів переговори з президентом Туреччини, які передували цьому процесу, включаючи телефонні дзвінки та інші контакти.